Спектральна лампа Osram ZN/10 1A Pico Spektral
Використовується в науці і медицині.
Характеристики лампи Osram ZN/10 1A Pico Spektral:
- Потужність 15 W;
- Цоколь ; PICO9;
- Напруга ; 15 V;
Застосуваннялампи Osram ZN/10 1A Pico Spektral:
- оптика, фотофизика, спектроскопія;
- хімічна інженерія і медицина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Потужність | 15 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Діаметр | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300212234 |
| Тип лампи | Спектральна |
| Цоколь | PIC09 |
| Напруга | 15 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 571 ₴



