Спектральна лампа Osram WI40/G 6A 31V E27. Використовується в наукових цілях.
Потужність – 40 вт. Цоколь – E27. Напруга – 30 вольт. Колірна температура – 2856К.
Застосування:
- стандарти порівняння і лампи для калібрування;
- вимірювання у фотометрії, колориметрії і фотофизике;
- калібрування сили світла, світлового потоку;
- калібрування при вимірах температури абсолютно чорного тіла, колірної температури, спектрального розподілу інтенсивності випромінювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Максимальна колірна температура | 2856 К |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 30 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300206783 |
| Тип лампи | Спектральна |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



