Ртутна короткодугова лампа Osram HXP R 120 W/17 C . Застосовується в медицині.
Потужність – 120 ват. Напруга – 70-95 вольт. Термін служби – 2 000 годин.
Застосування Osram HXP R 120 W/17 C
- освітлення для аналізу та діагностики при вивченні молекулярної структури;
- хірургічна, діагностична, і інспекційна мікроскопія.
Особливості короткодуговых ламп HXP
- еліптичний рефлектор для ефективної фокусування світла;
- великий термін служби;
- підвищена яскравість.
Техніка безпеки при роботі з ртутними лампами короткодуговыми
Лампи серії HXP можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга | 70 В |
| Тип лампи | Ртутна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Рефлектор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300786476 |
| Цоколь | Any |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 094 ₴



