OSRAM HBO 50W/3 10X1 Лампа ртутна короткодугова медичного призначення
Потужність: 50 ватт. Світловий потік – 1 300 люмен. Напруга – 20-26 вольт. Термін служби – 200 годин.
Застосування Osram HBO 50W/3
- освітлення для аналізу та діагностики при вивченні молекулярної структури;
- використання в медичних оптоволоконних системах (ендоскопія);
- хірургічна, діагностична, і інспекційна мікроскопія;
- затвердіння клеїв і композитів.
Особливості ртутних ламп короткодуговых
- багатолінійний спектр;
- висока яскравість;
- велика потужність випромінювання в ультрафіолетовому та видимому діапазоні.
Техніка безпеки при роботі з лампами HBO
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 20 В |
| Тип лампи | Ртутна |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Термін служби ламп | 200 годин |
| Рефлектор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300506692 |
| Цоколь | SFa82 (+) SFa62 (-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 170 ₴




