OSRAM SIRIUS HRI 461W S Газорозрядна лампа високого тиску з рефлектором
Потужність – 460 ват. Світловий потік – 23 800 люмен. Колірна температура – 7500K. Термін служби – 1 500 годин.
Особливості ламп SIRIUS
- удосконалена лампова пальник допускає роботу лампи в будь-якому просторовому положенні;
- малі габарити лампи для легких і компактних обертових світлових приладів;
- висока яскравість завдяки дуже короткою світловий дузі і великому тиску;
- електронний пускорегулювальний апарат (ЕПРА);
- підвищений термін служби;
- проста заміна лампи.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи SIRIUS HRI® можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 460 Вт |
| Напруга | 83 В |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Термін служби ламп | 1500 годин |
| Максимальна колірна температура | 7500 К |
| Рефлектор | Да |
| Тип цоколя | Одноцокольний |
| Розміри | |
| Діаметр | 58 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899553583 |
| Цоколь | Any |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 23800 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 708 ₴



