Osram HMI STUDIO 575W 95V G22 Одноцокольна металогалогенна лампа
- Потужність - 575 вт.
- Напруга - 95 В
- Світловий потік - 39200 люмен.
- Колірна температура - 3200K.
- Тип цоколя -G22
- Термін служби - 1000 годин.
Сфера застосування лампи HMI STUDIO 575W
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливостілампи HMI 575W STUDIO
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампамиOsram HMI Digital
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня.
При руйнуванні лампи виділяється ртуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 575 Вт |
| Напруга | 95 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G22 |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 39200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899989658 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 334 ₴



