Osram HMI 18000W/SE XS 18000W 225V GX51 Одноцокольна металогалогенна лампа
Застосовується у сфері розваг та ТБ. Потужність – 18 000 ватт. Світловий потік – 1 600 000 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 350 годин.
Застосування Osram HMI 82 000W SE XS
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливості
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 18000 Вт |
| Напруга | 225 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GX51 |
| Термін служби ламп | 350 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321098955 |
| Світловий потік | 1600000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 866 ₴



