OSRAM HMI 4000W/DXS SOLAR VS1 Двоцокольна газоразрядна лампа
Застосовується у сфері розваг та ТБ. Потужність – 4 000 ватт. Світловий потік – 380 000 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 500 годин.
Застосування HMI 4000W DXS SOLAR :
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливості
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 4000 Вт |
| Напруга | 200 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 380000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899152601 |
| Цоколь | SFa2112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 429 ₴



