Osram 93728 240V/X LL HPL 575W Лампа галогенна студійна
1 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321174444
Osram 93728LL HPL 575W 240V MD2P Галогенна студійна лампа з регулюванням яскравості
Використовується в якості джерела світла в освітлювальних приладах, використовуваних в шоу - бізнесі. В якості контактної групи використовується так звана 2 PINS (двухштырьковая).
Ця лампа виготовляється в розрахунку на робоче напруга 230В або 240В в двох модифікаціях: звичайна з ресурсом 400 год і світловим потоком 14900 лм і з збільшеним до 1500 год ресурсом (але зменшеним до 11780 лм світловим потоком). Ці модифікації дозволяють підібрати оптимальний варіант саме для Вашого індивідуального сценарію використання, завдань і використовуваного обладнання.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світлових приладах, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо) Обов'язково необхідно слідувати рекомендаціям виробника пристрою.
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя 2 pins
-напруга 240 В
-потужність 575 Вт
-колірна температура 3050К
-світловий потік 11780 лм
-ресурс лампи складає 1500 годин
-діаметр лампи 19 мм
-довжина лампи 104 мм
-кількість в упаковці 12 шт
Лампа Osram HPL 93728 LL 575W 240/X. Застосовується в
телевізійних студійних освітлювальних приладах
-театральному та сценічному освітлювальному обладнанні
-приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram:
лампа Osram 93728 HPL 575W 240/X припускає роботу в будь-якому положенні.
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника лампи на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Мексика |
| Максимальна колірна температура | 3050 К |
| Потужність | 575 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G9.5 |
| Термін служби ламп | 1500 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 19 мм |
| Довжина | 104 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 11780 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321174444 |
- Ціна: 1 760 ₴



