Osram 64789 240V CP/73 FKK 2000W G38 Лампа галогенна студійна
2 201 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321654038
Osram 64789 CP/73 FKK 2000W 240V G38 12X1 Галогенна студійна лампа
Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні.
Технічно є повним аналогом лампи моделі Osram 64777 2000W 230V G22 , виконаним в іншому корпусі з цоколем G38.
Моделі ламп 64787, 64788 і 64789 повністю ідентичні за технічними параметрами, але виконані в різних корпусах і з різними цоколями. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант саме для Вашого індивідуального сценарію використання, завдань і використовуваного обладнання.
Потужність лампи 2000 Вт, світловий потік при цьому збільшений до 52000 лм. Колірна температура випромінюваного лампою світла 3200К. Ресурс 400 ч. В цій лампі використовується цоколь типу G38.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світильниках, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо)
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя G38
-напруга 240 В
-потужність 2000 Вт
-колірна температура 3200К
-світловий потік 52000 лм
-ресурс лампи складає 400 годин
-діаметр лампи 35 мм
-довжина лампи 210 мм
-кількість в упаковці 6 шт.
Лампа Osram 64789 2000W 240V G38 . Застосовується в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
-театральному та сценічному освітлювальному обладнанні
-приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram
У продуктовій лінійці середньо - високовольтних галогенних ламп Osram серед однотипних по електричним параметрам ламп можна вибрати оптимальний варіант саме для Ваших потреб, тому що колірна температура варіюється в залежності від сценарію використання.
-3400К для максимальної світловіддачі
-3200К для професійного кіно - і телевиробництва
-3000К і 2900К для областей застосування, де в пріоритеті підвищений ресурс лампи
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Мексика |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G38 |
| Термін служби ламп | 400 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 52000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321654038 |
- Ціна: 2 201 ₴



