Osram 64777 CP/92 2000W 230V G22 Лампа галогенна студійна
2 492 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321632197
Osram 64777 CP/92 2000W 230V G22 12X1 Галогенна студійна лампа
Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні.
Технічно є продовженням лампи моделі Osram 64756 1200W 230V G22 з збільшеною потужністю до 2000 Вт. Відповідно до 52000 лм збільшено світловий потік. Колірна температура випромінюваного лампою світла 3200К. Ресурс 400 ч. В цій лампі використовується цоколь типу G22.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світильниках, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо)
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя G22
-напруга 230 В
-потужність 2000 Вт
-колірна температура 3200К
-світловий потік 52000 лм
-ресурс лампи складає 400 годин
-діаметр лампи 35 мм
-довжина лампи 175 мм
-кількість в упаковці 12 шт.
Лампа Osram 64777 2000W 230V G22 . Застосовується в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
-театральному та сценічному освітлювальному обладнанні
-приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram
У продуктовій лінійці середньо - високовольтних галогенних ламп Osram серед однотипних по електричним параметрам ламп можна вибрати оптимальний варіант саме для Ваших потреб, тому що колірна температура варіюється в залежності від сценарію використання.
-3400К для максимальної світловіддачі
-3200К для професійного кіно - і телевиробництва
-3000К і 2900К для областей застосування, де в пріоритеті підвищений ресурс лампи
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Мексика |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G22 |
| Термін служби ламп | 400 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 52000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321632197 |
- Ціна: 2 492 ₴



